ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ БІЗНЕС ПІД ЧАС ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ?
10:00
21 березня / Четвер
Про семінар
На семінарі ми поговоримо про те, як бути готовим до перевірок Держпраці, максимально захистити себе під час їх проведення та мінімізувати ризик отримання величезного штрафу від Держпраці.

Відвідавши наш захід, лише за три години ви отримаєте план дій при перевірці Держпраці. Спікером заходу буде адвокат з досвідом роботи понад 15 років, який є беззаперечним експертом в заданій темі
Що ви отримаєте?
Захистіть свій бізнес та уникніть величезних штрафів під час перевірок Держпраці.
Економте час та гроші
Мінімальні інвестиції у ваш бізнес сьогодні, вбережуть вас від витрат та помилок в майбутньому.
Лише актуальна інформація
Актуальна інформація, яка підготовлена експертом в галузі та відповідає українському законодавству.
Практичне застосування
Вже під час семінару ви матимете змогу взяти участь у бізнес грі для того, щоб закріпити всю інформацію, яку почули, на практиці.
Спікери семінару:
Андрій Кавчук - адвокат, партнер АО «Бачинський та партнери», керівник практики корпоративного права та комплаєнсу. Андрій Кавчук має досвід роботи у сфері права понад 15 років, більше 8 років спеціалізується у сфері комплексного юридичного супроводу бізнесу, в т.ч. успішного захисту підприємців під час перевірок різних державних органів, оскарження штрафів, та навіть скасування самих перевірок до їх проведення.

Кредо семінару: "Бізнесу не варто заважати, розвиватись. За державою - чіткі і зрозумілі правила, а суспільство - бенефіціар від розвитку економіки!»


Основне правило в роботі адвоката: "Якість, наполегливість і відповідальність - гарантують максимальний результат!"
Олеся Тодорюк - юрист практики корпоративного права та комплаєнсу АО «Бачинський та партнери», помічник адвоката Андрія Кавчука. Олеся має досвід роботи у сфері права понад 4 роки та більше року спеціалізовано займається юридичним супроводом бізнесу, захистом його від державних органів, в тому числі під час перевірок. Основне правило: "Не знаючи своїх прав бізнес дозволяє органам влади все, навіть те, що насправді заборонено".
Про що поговоримо на семінарі
Як оформити персонал правильно?
Як підготуватися до перевірки?
Як поводитися директору і працівникам під час перевірки?
Як оскаржити штраф?
Типові помилки під час перевірки?
Як перевірити повноваження інспектора?
Штрафи
Ви готові втрачати такі гроші лише через незнання законів? Якщо ні, тисніть "Зареєструватися", щоб взяти участь в семінарі.
125 тис грн
Штраф за одного неоформленого працівника
375 тис грн
Штраф за недопуск до перевірки
Окрім того, під час семінару усі учасники матимуть змогу взяти участь у ситуативній грі з виявлення та усунення порушень

Для усіх учасників приємний бонус - аудит з підготовки до перевірки Держпраці за акційною ціною - 50 % від вартості.

Пройшовши аудит Ви дізнаєтесь про ризики та небезпеки, які можуть очікувати Вас при перевірці трудових відносин, як їх мінімізувати та бути захищеним від зовнішніх та внутрішніх загроз.
21 березня, 2019 / 10:00
Щоб отримати більше інформації залиште Ваші дані у формі нижче!
ЯКЩО У ВАС ЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПИШІТЬ НАМ:
ua.legalaid@gmail.com